KTE: Antal és Rajczi is távozik a klubtól - hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.01.13. 11:54
A labdarúgó NB I-ben szereplő KTE-Phoenix Mecano hivatalos honlapján erősítette meg korábbi hírünket: Rajczi Péter szerződését felbontotta a klub. A rutinos csatár mellett Antal Botond is távozik.

Rajczi Péter esetleges távozásáról már korábban beszámoltunk, sőt maga a 32 éves csatár is elmondta, szeretne továbbállni. A KTE hétfőn hivatalosan is megerősítette: felbontották Rajczi szerződését, így szabadon igazolhatóvá vált. Azt még egyelőre nem tudni, hol folytatja pályafutását, ám információink szerint Mezőkövesden szóba került a neve. Rajczi Péter esetleges távozásáról már korábban beszámoltunk, sőt maga a 32 éves csatár is elmondta, szeretne továbbállni. A KTE hétfőn hivatalosan is megerősítette: felbontották Rajczi szerződését, így szabadon igazolhatóvá vált. Azt még egyelőre nem tudni, hol folytatja pályafutását, ám információink szerint Mezőkövesden szóba került a neve.

Rajczi 2013 januárjában igazolt Kecskemétre az Újpesttől, a KTE-nél töltött időszakban 24 mérkőzésen négy gólt szerzett és hat gólpasszt osztott ki.

A rutinos csatár mellett Antal Botond is távozik a klubtól. A 22 éves kapus 2011 tavaszán igazolt Kecskemétre, összesen 33 mérkőzésen védte a csapat kapuját.

„Szeretnék köszönetet mondani a klub minden alkalmazottjának! A vezetőknek, akik végig nagyon korrektek voltam velem az itt eltöltött idő alatt, a csapattársaknak a rengeteg segítségért, a szurkolóknak pedig azért a szeretetért, amivel megtiszteltek az évek során. Mindig jó szívvel fogok gondolni ezekre az évekre!” – mondta Antal Botond, akit a DVTK-val és a Győri ETO-val hoztak hírbe. Úgy tudjuk, a diósgyőriekkel előrehaladott állapotban vannak a tárgyalások, Antal akár már a héten edzésre jelentkezhet a DVTK-nál.

Profi szerződést kapott a KTE-től a saját nevelésű, 17 éves – az első csapatban Ligakupa-mérkőzésen már bemutatkozó – Szalai Dániel. Szalai a kiemelt U18-as bajnokságban 13 mérkőzésen 16 gólt szerzett, nem csoda, hogy felkerült a „nagyokhoz”.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A KTE-PHOENIX MECANÓNÁL
Érkezők: Vukasin Polekszics (montenegrói, Debreceni VSC – kölcsönbe), Szalai Dániel (profi szerződést kapott)
Távozott/távozhat: Antal Botond (Diósgyőri VTK, Győr?), Borisz Bulajics (montenegrói, ?), Christian Ebala (kameruni, ?), Koszó Balázs (?), Leo (brazil, ?), Mogyorósi József (?),Sidoine Oussou (benini, Valerenga – Norvégia, kölcsönből vissza), Pato (guineai, JK Tammeka Tartu – észt, ?), Rajczi Péter (?)
Kiszemeltek: Rafael Burgos (salvadori, Győri ETO FC)
Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
8 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
15 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
16 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik