Videó: „Tomiszlav Szivics eltiltása túlzott és példátlan”
A labdarúgó Magyar Kupa döntőjében az Újpest a tizenegyespárbajban győzte le a Diósgyőrt, amelynek vezetőedzője, Tomiszlav Szivics a Magyar Labdarúgó-szövetség féléves eltiltása miatt nem lehetett ott a kispadon. Állandó szakértőnk, Bognár György úgy érzi, mindkét csapat megtett mindent a győzelemért, így a szerb szakember hiánya döntő különbséget okozhatott.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







