DVSC: „Öt klub is nagyobb költségvetésből gazdálkodik”

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.25. 13:48
Szima Gábor, a klub elnöke elmondta, vélhetően öt NB I-es klub is nagyobb költségvetésből gazdálkodik, de ezzel együtt erősnek tartja a jelenlegi keretet, amelyet ha a lehetőségeik engedik, tovább erősítenek.

„A híreket, a csapatok körüli hirdetési aktivitást figyelve legalább öt klub vélhetően nagyobb költségvetésből gazdálkodik, mint a DVSC-Teva” – idézi Szima Gábor Hajdú-bihari Naplónak adott interjúját a dvsc.hu.dvsc.hu.

„Az elmúlt időszakban új, nagy szponzor nem csatlakozott a DVSC-hez, ezért előreláthatólag a költségvetésünk nem változik az előző szezonbelihez képest. Június dereka óta együttműködünk a Nagyerdei Stadiont üzemeltető céggel, velük együtt dolgozunk a bevételek növelésén. Reményeink szerint ebben az évadban olyan hirdetőket is partnereink között tudhatunk, akik eddig óvatosak voltak a magyar futballal. Jelentősen emelnünk kell a bevételeinket annak érdekében, hogy nemzetközi szinten is versenyképes büdzsével dolgozhassunk” – tette hozzá az elnök, aki szerint elég erős a jelenlegi keret is.

„Folyamatosan dolgozunk a csapat további megerősítésén. Többször elmondtam az utóbbi időszakban, ez nem csupán szándék kérdése. A klub anyagi helyzetéhez képest erős a keretünk, de minden döntésnél a rendelkezésre álló büdzsé az alapja az igazolásoknak. A DVSC-Teva sikereinek egyik záloga, hogy pontosan addig nyújtózkodunk, ameddig a takarónk ér.”

Szima bízik benne, hogy az új stadionban évente több telt házas mérkőzésük lesz, az átlagos nézőszám pedig eléri a 12 ezer főt.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
10 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Lengyel bajnok, bolgár kupagyőztes kapust igazolt a DVSC

Labdarúgó NB I
2026.06.19. 12:01
Ezek is érdekelhetik