DVSC: Szécsi jövője fontos a klubnak, de döntés még nincs

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.11. 16:13
Szécsi Márk tavasszal a DVSC-Teva kölcsönjátékosaként szerepelt Kecskeméten, alapembernek számított Bekő Balázs csapatában. Nem meglepő, hogy a KTE újra kölcsönvenné a középpályást, jövőjéről Debrecenben mondják ki a végső szót.



„Szécsi Márkkal kapcsolatban a végső döntést a Debrecen hozza meg. A DVSC tulajdonosával, Szima Gáborral már egyeztettünk a tavasszal Kecskeméten bizonyító játékosról. Szima úr rendkívül pozitívan állt a kérdéshez, elmondta, számára is fontos a játékos jövője, ezért olyan döntést hoznak, amely a játékosnak és a Lokinak is megfelelő” – mondta a játékost képviselő CMG menedzseriroda részéről Kövesdi Viktor.

A játékosügynök hozzátette, több klub is érdeklődik a 20 éves futballista iránt, például a Kecskemét is szívesen újra kölcsönvenné.

Szécsi jelen állás szerint vagy Debrecenben kezdi a felkészülést, vagy ismét kölcsönben folytathatja. Tavasszal Kecskeméten 12 bajnokin lépett pályára, egy gólt szerzett.

„Szécsi Márkkal kapcsolatban a végső döntést a Debrecen hozza meg. A DVSC tulajdonosával, Szima Gáborral már egyeztettünk a tavasszal Kecskeméten bizonyító játékosról. Szima úr rendkívül pozitívan állt a kérdéshez, elmondta, számára is fontos a játékos jövője, ezért olyan döntést hoznak, amely a játékosnak és a Lokinak is megfelelő” – mondta a játékost képviselő CMG menedzseriroda részéről Kövesdi Viktor.

A játékosügynök hozzátette, több klub is érdeklődik a 20 éves futballista iránt, például a Kecskemét is szívesen újra kölcsönvenné.

Szécsi jelen állás szerint vagy Debrecenben kezdi a felkészülést, vagy ismét kölcsönben folytathatja. Tavasszal Kecskeméten 12 bajnokin lépett pályára, egy gólt szerzett.

 

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A DEBRECENI VSC-TEVÁNÁL
Érkezők: Burics András (KTE – kölcsönből vissza?), Engel Alex (Vasas – kölcsönből vissza), Gál Mátyás (Vasas – kölcsönből vissza), Aleksandar Jovanovic (bosnyák, Ferencváros), Lucas Marcolini (brazil, Békéscsaba – kölcsönből vissza), Vukasin Polekszics (montenegrói, KTE – kölcsönből vissza?), Pölöskey Péter (PMFC – kölcsönből vissza), Szécsi Márk (KTE – kölcsönből vissza?), Szűcs István (Létavértes – kölcsönből vissza?), Varga József (Middlesbrough – Anglia, kölcsönből vissza),
Távozott/távozhat: Gál Mátyás (Nyíregyháza?), Pölöskey Péter (KTE?)
Kiszemeltek: Balázs Benjámin (Kaposvár), Bognár István (Mezőkövesd-Zsóry)

 

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
3 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
10 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
11 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18
Ezek is érdekelhetik