Újpest: Balajcza két évvel szerződést hosszabbított

2014.06.10. 13:09
null
Balajcza Szabolcs meghosszabbította a szerződését az Újpesttel (Fotó: ujpestfc.hu)
A Magyar Kupa-győztes Újpest labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Balajcza Szabolcs két évvel meghosszabbította a szerződését a klubbal.

 

Balajcza Szabolcs 2006 nyarán érkezett a Megyeri útra, s a mögöttünk hagyott nyolc szezonban a szerződését a múlt héten meghosszabbító Kabát Péterrel együtt egy ezüstérmet és egy kupagyőzelmet ünnepelhetett. A 34 éves kapus eddig 272 tétmérkőzésen védett Újpest-mezben, és a 2007–2008-as szezonban tagja volt a magyar válogatott keretének is.

Sokáig úgy tűnt, hogy Balajcza a szezon végén távozik a lila-fehérektől, de a múlt hét végén a Nemzeti Sport megkeresésére már arról beszélt, hogy közel az egyezség a hosszabbításról.

„Hosszú volt a tárgyalássorozat, többször is beszélgettünk a tulajdonos úrral a folytatásról. Nagyon szerette volna, hogy maradjak és én is jól érzem magam Újpesten, szóval örülök, hogy sikerült megegyeznünk. Számomra a játéklehetőség a legfontosabb, a plusz két év egy kölcsönös opció mindkét fél részéről, erről majd a következő szezon végén beszélünk újra. Mostantól a hétfőn kezdődő felkészülésre koncentrálok, készen állok megküzdeni azért, hogy a kezdőcsapatban kapjak helyet" – mondta az ujpestfc.hu-nak a szerződés aláírását követően Balajcza Szabolcs.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
10 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
20 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
Tegnap, 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik