Győri ETO: Priskin örömmel tért haza, de még menne külföldre

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.07.31. 10:45
A nyáron a Győri ETO FC-hez igazoló Priskin Tamás 8 év után tért vissza egykori klubjához. A 44-szeres magyar válogatott csatár úgy érzi, hazatért, ennek ellenére nem zárja ki egy újabb külföldi kaland lehetőségét.

„Nagyon örülök, hogy így alakult a sorsom. Az ETO mindig is a szívem csücske volt és az is marad. Amikor még kint játszottam, de haza tudtam jönni, mindig ott voltam a győri csapat meccsein. Úgy érzem, hazajöttem” – nyilatkozta a támadó a kisalföld.hu-nak, aki 2018-ig kötelezte el magát a Győri ETO-hoz, ám a visszatérés nem sikerült fényesre, a nyitó fordulóban ugyanis a Rába-partiak 2–0-s vereséget szenvedtek Pakson. A pocsék rajttól függetlenül Priskin úgy érzi, az ETO az aranyéremért harcolhat a jelenlegi szezonban.

„Most itthon kell majd bizonyítanom, jól játszanom. Hazajöttem, de ez nem jelenti, hogy kizárom annak a lehetőségét, hogy valamikor majd ismét külföldre szerződjek. Ha úgy alakul, és mindkét félnek kedvező ajánlat érkezne, nyilván nem mondanék nemet. Jelenleg azonban a győri sikereinkre és saját jó teljesítményemre kell elsősorban koncentrálnom" – tekintett előre a közeli és a távoli jövőbe a csatár, akinek április végén gyermeke született.

„Még boldogabbak vagyunk, amióta Lia megérkezett. Ő egy kis csoda az életünkben. Ráadásul nagyon jó kislány, mindig hagy aludni. Persze ehhez a párom is kell, hiszen eddig is ő kelt fel hozzá éjszakánként.” kisalföld.hu-nak, aki 2018-ig kötelezte el magát a Győri ETO-hoz, ám a visszatérés nem sikerült fényesre, a nyitó fordulóban ugyanis a Rába-partiak 2–0-s vereséget szenvedtek Pakson. A pocsék rajttól függetlenül Priskin úgy érzi, az ETO az aranyéremért harcolhat a jelenlegi szezonban.

„Most itthon kell majd bizonyítanom, jól játszanom. Hazajöttem, de ez nem jelenti, hogy kizárom annak a lehetőségét, hogy valamikor majd ismét külföldre szerződjek. Ha úgy alakul, és mindkét félnek kedvező ajánlat érkezne, nyilván nem mondanék nemet. Jelenleg azonban a győri sikereinkre és saját jó teljesítményemre kell elsősorban koncentrálnom" – tekintett előre a közeli és a távoli jövőbe a csatár, akinek április végén gyermeke született.

„Még boldogabbak vagyunk, amióta Lia megérkezett. Ő egy kis csoda az életünkben. Ráadásul nagyon jó kislány, mindig hagy aludni. Persze ehhez a párom is kell, hiszen eddig is ő kelt fel hozzá éjszakánként.”

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
22 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
Tegnap, 0:38

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 16:51

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik