Videoton: az ősszel búcsúzik a Sóstói Stadiontól a klub
A Videoton elkezdte az őszi bérletek árusítását, amelynek a „Búcsú a Sóstói Stadiontól” fantázianevet adta. A klub honlapja ugyanis arról számolt be, hogy a csapat az év végéig játszik a jelenlegi arénában, utána elkezdődik a felújítás.
A vidi.hu kiemeli, a csapat rangadószezonnal búcsúzik az arénától, amelyben nemcsak bajnoki címet ünnepelt a klub, hanem a 30 évvel ezelőtti UEFA-kupa-menetelésnek is otthont adott.
A Videoton az őszi szezonban a Győrt, az MTK-t, az Újpestet, a Diósgyőrt, a Debrecent és a Honvédot is vendégül látja.
A székesfehérvári önkormányzat kilencmilliárd forintból korszerűsíti a stadiont, amelyet várhatóan 2016 elején adnak át.
Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…
Népsport
2026.06.09. 10:33

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása
Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08
Ezek is érdekelhetik






