DVSC: Szima Gábor nem öntött, a kis lokistáknak utal
Szima Gábort, a DVSC elnökét is elérte a jeges vizes kihívás (Ice Bucket Challenge), amelynek teljesítésére Leisztinger Tamás, a DVTK többségi tulajdonosa hívta ki. A dvsc.hu beszámolója szerint Szima úgy döntött, nem önti le magát jeges vízzel, ellenben 1 millió forinttal támogatja a Loki Focisuli Közhasznú Sportegyesületet.
A DVSC elnöke kihívta Garancsi Istvánt, a Videoton tulajdonosát, George F. Hemingwayt, a Budapest Honvéd tulajdonosát és Tarsoly Csabát, a Győri ETO tulajdonosát.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






