DVSC: Itt tényleg futballistának érezhetjük magunkat - Wittrédi

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2015.01.16. 12:51
Wittrédi Dávid, az NB I-es DVSC-Teva új labdarúgója szeretné bizonyítani, hogy nem rossz játékos, s helye van a Debrecenben.


„Debrecenbe igazolásom nagy váltás számomra, hiszen a feleségemmel és a kislányommal elég távolra költözünk az otthonunktól – idézi a dvsc.hu, a Debreceni VSC hivatalos honlapja Wittrédi Dávidot, a klub új játékosát. – Nem lesz egyszerű, minden Pécshez köt minket, de biztos, hogy hamar megszokjuk az új közeget. Úgy éreztem, eljött az ideje a váltásnak. A Pécs sem gördített akadályt a távozásom elé, így közös megegyezéssel elváltak útjaink. Nem volt könnyű meglépni, de váltanom kellett. Amikor szerződést bontottunk, egyből elkezdődtek a tárgyalások a DVSC vezetőivel. Sikerült mindenben megegyeznünk, s örülök, hogy itt folytathatom.”

„Csak pozitív tapasztalatokat szereztem eddig. Minden körülmény adott a profi munkához, itt tényleg futballistának érezhetjük magunkat. Az akadémia európai színvonalú. A csapattársak rögtön befogadtak, kedvesen viszonyultak hozzám az első pillanattól kezdve. Nagyon sok jó játékos van a középpályán, de a többi posztról is elmondható ez. Ugyanakkor nekem is megvannak a képességeim, s amit az elmúlt időszakban nem sikerült megmutatnom, most meglehet rá a lehetőség. Szeretném bizonyítani azoknak, akik leírtak engem, hogy nem vagyok rossz játékos, s igenis a csapat hasznára tudok lenni” – fejezte be debreceni játékosként adott első interjúját Wittrédi Dávid.
„Debrecenbe igazolásom nagy váltás számomra, hiszen a feleségemmel és a kislányommal elég távolra költözünk az otthonunktól – idézi a dvsc.hu, a Debreceni VSC hivatalos honlapja Wittrédi Dávidot, a klub új játékosát. – Nem lesz egyszerű, minden Pécshez köt minket, de biztos, hogy hamar megszokjuk az új közeget. Úgy éreztem, eljött az ideje a váltásnak. A Pécs sem gördített akadályt a távozásom elé, így közös megegyezéssel elváltak útjaink. Nem volt könnyű meglépni, de váltanom kellett. Amikor szerződést bontottunk, egyből elkezdődtek a tárgyalások a DVSC vezetőivel. Sikerült mindenben megegyeznünk, s örülök, hogy itt folytathatom.”

„Csak pozitív tapasztalatokat szereztem eddig. Minden körülmény adott a profi munkához, itt tényleg futballistának érezhetjük magunkat. Az akadémia európai színvonalú. A csapattársak rögtön befogadtak, kedvesen viszonyultak hozzám az első pillanattól kezdve. Nagyon sok jó játékos van a középpályán, de a többi posztról is elmondható ez. Ugyanakkor nekem is megvannak a képességeim, s amit az elmúlt időszakban nem sikerült megmutatnom, most meglehet rá a lehetőség. Szeretném bizonyítani azoknak, akik leírtak engem, hogy nem vagyok rossz játékos, s igenis a csapat hasznára tudok lenni” – fejezte be debreceni játékosként adott első interjúját Wittrédi Dávid.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
2 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
12 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
19 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
20 órája

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 13:09

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26
Ezek is érdekelhetik