DVSC: három játékossal erősödtek - felépültek a sérültek
A labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen három játékosa is felépült sérüléséből: Ibrahima Sidibe, Ludánszki Bence és Nagy Zoltán is a csapattal edz már.
A dvsc.hu tájékoztatása szerint a Loki három játékosa is felépült sérüléséből: Ibrahima Sidibe, Ludánszki Bence és Nagy Zoltán is csatlakozott a kerethez, és immár teljes értékű munkát végez.
Továbbra is rehabilitáción van ugyanakkor Zsidai László és Lázár Pál. Mint ismert, a védekező középpályás Achilles-ín-gyulladás után lábadozik, míg a jobbhátvéd a tavaszi első bajnokin, a Puskás Akadémia otthonában szenvedett agyrázkódást, és egyelőre csak könnyített feladatokat végezhet.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





