MLSZ: „Az új kártyával több szurkoló lesz, de kellenek az ultrák is!"
A Magyar Labdarúgó-szövetség a Mol Magyarországgal közösen bevezeti az úgynevezett Green Kártyát, amellyel a magyar futballszurkolók sok kedvezményben részesülnek majd a benzinkutakon. Az NSO Tv riportja.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik







