NB I: „Hatalmas bírói hibák voltak, de nem ez volt a fő gondunk”
Az Újpest 3–1-re győzött a Dunaújváros ellen a labdarúgó NB I huszonötödik fordulójának nyitó mérkőzésén. A találkozó után Artner Tamás, a Dunaújváros szakvezetője mellett Nikházi Márk, valamint Litauszki Róbert és Jonathan Heris értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






