NB I: „Amíg Szivics az edző, őt kell szolgálnunk, kitartunk mellette”
Filipe Oliveira és Feczesin Róbert találatával ismét 2–1-re győzött a Videoton a DVTK ellen a labdarúgó NB I huszonnegyedik fordulójában. A találkozó után Feczesin Róbert, Antal Botond, Németh Milán értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






