DVSC: büntetés az UEFA-tól szurkolói rendbontás miatt
Az UEFA megbüntette klubunkat, a Rosenborg ellen történt „szurkolói rendbontás” miatt kell fizetnie a DVSC-nek – írja kedd délelőtti hírében a debreceni labdarúgócsapat hivatalos honlapja.
A 2015. július 30-án a Nagyerdei Stadionban megrendezett, Rosenborg elleni Európa-liga-mérkőzésen a hazai szurkolók egy csoportja petárdázott, amit az UEFA nem hagyott figyelmen kívül. Az Európai Labdarúgó-szövetség úgy fogalmazott, hogy a találkozón „szurkolói rendbontás történt”, emiatt kétezer euróra büntette meg klubunkat – írja a dvsc.hu.
kétezer euróra büntette meg klubunkat – írja a dvsc.hu.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09
Ezek is érdekelhetik







