NB I: kiderült, kinek üzent a Videoton csatára a gólja után
A Videoton Mirko Ivanovszki góljával egyenlített a Ferencváros elleni mérkőzésen (1–3). A macedón válogatott csatár a találat után a kispadhoz rohant, ahonnan egy fehér pólót mutatott a lelátó felé.
Az NSO Tv helyszíni tudósítója utánajárt, hogy kinek üzent Ivanovszki a pólóján.
„A futballista barátom ma hunyt el 23 évesen…” – osztotta meg az információt Ivanovszki.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik





