NB I: „Nálam a Vasas az első, a Fradi csak második!”
Mint ismert, Ferenczi István és Németh Gábor befejezte aktív pályafutását. A Vasas korábbi labdarúgóit közös játékkal búcsúztatta a klub szurkolótábora és a barátok. Ferenczi és Németh az NSO Tv-nek beszélt pályafutásukról, emlékeikről és a pályán elért eredményekről.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik





