Videoton: Juhászt autóbaleset érte, lemarad a kupameccsről

2015.10.14. 14:39
Szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Juhász Roland, a labdarúgó NB I-ben szereplő Videoton válogatott középhátvédje – adta hírül a székesfehérvári klub hivatalos honlapja.

A 32 éves játékos – aki vasárnap még Görögországban lépett pályára a nemzeti csapat tagjaként – nem került be a Videoton Magyar Kupa-meccsre utazó keretébe, de mindenképpen látni szerette volna a mérkőzést, ezért a délelőtti regenerációs edzés után autóval elindult Székesfehérvárról Andráshidára.

A baleset dél körül történt az M7-esen, személyi sérülés szerencsére nem történt, ám a helyszínelés miatt Juhász lemarad a 15 órás meccsről – írja a vidi.hu.

 

Legfrissebb hírek

Népsport: amikor a Ferencvárosnak jó volt az egy pont…

Népsport
2026.06.09. 10:33

Juhász Roland a BL-döntőről: Nem volt látványos mérkőzés

Bajnokok Ligája
2026.05.31. 09:25

Újabb játékossal hosszabbított szerződést az NB II-es Videoton

Labdarúgó NB II
2026.05.29. 15:34

NB II: hosszabbított a Videoton csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.28. 10:35

A középpályára érkezett a Videoton első igazolása

Labdarúgó NB II
2026.05.23. 10:08

Juhász Roland: A világsztároknak is nagy élmény lesz a Puskás Arénában játszani

Bajnokok Ligája
2026.05.22. 18:15

A BL-nagykövet Juhász Roland örül, hogy legendák ellen futballozhat

Bajnokok Ligája
2026.05.22. 07:38

NB II: a Videoton három játékosa is visszatér korábbi csapatához – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.05.20. 16:14
Ezek is érdekelhetik