Puskás Akadémia: a szélső ott akar lenni az Eb-keretben
Pekár László, a Puskás Akadémia labdarúgója szeretne tagja lenni a 2016-os, franciaországi Európa-bajnokságon a magyar válogatott keretének.
Bernd Storck szövetségi kapitány a Norvégia elleni pótselejtezőn már számított a keretben Pekárra, a szélső azonban nem lépett pályára sem az oslói, sem a budapesti találkozón. Ennek ellenére bízik benne, hogy ő is utazhat a nyáron Franciaországba.
„Hihetetlen, leírhatatlan örömet éreztem, amikor megkaptam a meghívót a pótselejtezőre – mondta Pekár a kesport.hu-nak. – Óriási megtiszteltetés volt ilyen nevekkel harcolnom a hazámért! Pályára ugyan nem léptem, de örök élmény marad az itthoni ünneplés a szurkolókkal. Minden erőmmel azon leszek, hogy ott legyek Franciaországban is!”
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A világ ámult Maradonán, mi, magyarok nem annyira
Minden más foci
2026.06.18. 08:56

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38
Ezek is érdekelhetik





