A labdarúgó NB I-ben szereplő DVSC a csapat hivatalos honlapján számolt be a sérült játékosai állapotáról.
A mátraházi edzőtáborban részleges bokaszalag-szakadást szenvedő Takács Tamás elkezdte a futóedzéseket, és legkésőbb a jövő héten csatlakozhat is csapattársaihoz.Takács Tamás elkezdte a futóedzéseket, és legkésőbb a jövő héten csatlakozhat is csapattársaihoz.
A térdműtéten áteső Slakta Balázs és a hátsérüléssel bajlódó Balogh János a héten elkezdi a labdás edzéseket, illetve az agyrázkódásból lábadozó Szilvási Péterre is hamarosan számíthat Kondás Elemér vezetőedző.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39
Ezek is érdekelhetik






