NB I: megható – így üzentek a szívműtéten áteső csatárnak

Ezzel a pólóval üzentek a társak Horváth Zsoltnak (Fotó: dvsc.hu)
„Gyógyulj meg, Doki!” feliratú pólóban vonultak a gyepre a hazai labdarúgók a DVSC–FTC NB I-es futballmeccsen szombaton, az üzenet a debreceniek játékosának, a téli szünetben szívműtéten áteső Horváth Zsoltnak szólt.
A gyors, technikás, játékügyes szélső 119-szer szerepelt az NB I-ben, és miután őt segítették az orvosok, maga is segíteni igyekszik.
Mezét árverésre bocsátja, a befolyt összeget a debreceni gyermekkardiológia javára ajánlja fel.
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





