Puskás Akadémia: újabb válogatott megy az NB II-be

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.08.31. 09:20
A Nemzeti Sport Online értesülései szerint távozik a Puskás Akadémiától a háromszoros válogatott középpályás, Polonkai Attila, aki az NB II-es Csákvárhoz kerül kölcsönbe.

A nyáron már több volt válogatott játékos távozott Felcsútról, és most a 38 éves Polonkaival folytatódik a sor, aki a szintén volt válogatott Sándor Györgyhöz hasonlóan Csákvárra szerződött.

Úgy tudjuk, ma még újabb játékost kölcsönadhat a PAFC az NB II-es Csákvárnak.

Úgy tudjuk, ma még újabb játékost kölcsönadhat a PAFC az NB II-es Csákvárnak.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A PUSKÁS AKADÉMIA FC-NÉL
Érkezők: Balogh Balázs
(Újpest), Ulysse Diallo (mali, Mezőkövesd, szabadon igazolhatóként),Jonathan Heris (belga, Újpest), Ivor Horvat (horvát, FC Koper – Szlovénia), Josip Knezevic (horvát, NK Osijek – Horvátország), Liridon Latifi (KF Skënderbeu – Albánia), Madarász Márk (Gyirmót FC Győr, szabadon igazolhatóként), Patrick Mevoungou (kameruni, Diósgyőri VTK), Molnár Gábor (Mezőkövesd), Osváth Attila (Vasas, legutóbb kölcsönben Debreceni VSC), Antonio Perosevic (horvát, NK Osijek – Horvátország), Poór Patrik (MTK Budapest), Radó András (Ferencváros), Szécsi Márk (Nyíregyháza Spartacus)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők: Braniszlav Danilovics (szerb, Debreceni VSC), Stipe Bacelic-Grgic (horvát, Mezőkövesd), Lipcsei Ádám (Csákvár)
Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek: Ádám Martin (Vasas)
Távozók: Damásdi Alex (Ceglédi VSE), Fodor Ákos (Kisvárda), Forró Gyula (Nyíregyháza Spartacus), Gyömbér Gábor (Soroksár, szabadon igazolhatóként), Heffler Tibor (szabadon igazolható), Kertai Dániel (Iváncsa KSE), Lencse László (MTK Budapest), Dmitro Ljopa (ukrán, NK Osijek – Horvátország, kölcsön után végleg), Makrai Gábor (Diósgyőri VTK, kölcsön után végleg), Nagy Ádám (Ménfőcsanak ESK), Óvári Zsolt (Diósgyőri VTK), Branko Pauljevics (szerb, mezőkövesdi kölcsön után Újpest), Pekár László (Nyíregyháza Spartacus), Pogacsics Krisztián (Balmazújváros, szabadon igazolhatóként), Sallai Roland (olaszországi kölcsön – Palermo – után APOEL – Ciprus), Szabó Bence (Videoton), Szatmári Lóránd (ETO FC Győr), Tischler Patrik (Újpest), Tóth Bence (Videoton), Vaszicsku Gergő (Budafok, kölcsön után végleg), Zima Ádám (Dorog, kölcsön után végleg)
Kölcsönbe távozók: Bokros Szilárd (Csákvár), Daróczi Zoltán (Csákvár), Magyari Szilárd (Csákvár), Mészáros Dávid (Csákvár, ismét kölcsönbe), Polonkai Attila (Csákvár), Rétyi Tamás (Csákvár), Sándor György (Csákvár), Tar Zsolt (Csákvár)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Nagy Zsolt

Legfrissebb hírek

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
6 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
12 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
13 órája

Magyar Zsolt a több játéklehetőség reményében írt alá a Csíkszeredához

Labdarúgó NB I
23 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik