Futsal: megvédte címét – az ETO nyerte a Mitropa-kupát
A Rába ETO futsalcsapata nyerte a Bécsben megrendezett Mitropa-kupát, miután a döntőben 5–3-ra legyőzte az osztrák Stella Rossa együttesét.
Mint arról a Győr honlapja beszámol, az ETO először az FC Liberta Wient győzte le 5–3-ra, ezt követően a Stella Rossa elleni fináléban is 5–3-ra diadalmaskodott.beszámol, az ETO először az FC Liberta Wient győzte le 5–3-ra, ezt követően a Stella Rossa elleni fináléban is 5–3-ra diadalmaskodott.
A Rába ETO ezzel megvédte címét a Mitropa-kupán, összességében negyedszer hódította el a serleget.
Legfrissebb hírek

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14
Ezek is érdekelhetik







