NB I: Ha kell, még három játékost előveszünk az akadémiáról – Pacsi

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.10.21. 18:45
A debreceni „kettős rangadó” első mérkőzésén a DVSC hazai pályán 1–1-es döntetlenre végzett a Haladással az NB I 13. fordulójában. A találkozó után így értékelt a két vezetőedző.

A debreceniek trénere, Herczeg András azzal kezdte, hogy gratulált az ellenfélnek.

„Nagyon szervezetten, fegyelmezetten és ügyesen játszott a Haladás. Hamar kaptuk a gólt, de úgy érzem, hogy mi irányítottunk, végigtámadtuk a mérkőzést. Próbáltunk nagy iramot diktálni, ám voltak pontatlanságok a játékunkban. Talán kevesebb helyzetet tudtunk kialakítani, mint az eddigi találkozókon, de volt a végén meccslabdánk, csak sajnos kimaradt a ziccer. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk nyerni, mert a játékosok óriási energiákat mozgósítottak. Fantasztikus érzés lett volna ilyen közönség előtt megszerezni a három pontot.”

A szombathelyiek edzője, Pacsi Bálint a sajtótájékoztató előtt közölte: megtiszteltetés, hogy ugyanabba a székbe ülhet, mint előtte Herczeg András.

„Én is szeretnék gratulálni neki, hiszen bebizonyította az előző szezon után, hogy debreceni labdarúgókkal lehet ilyen futballt játszani. Mi is ezen az úton haladunk Szombathelyen. Három kezdőemberünket nélkülöztük, ám ezzel nem foglalkozunk, mert ha kell, még három játékost veszünk elő az akadémiáról. Nekünk a magyar labdarúgás érdekét kell szolgálnunk, hogy minél több hazai futballistát neveljünk. Hogy újra átélhessük azt, amit tavaly nyáron együtt átélhettünk az Európa-bajnokságon. Az én szívem akkor boldog, amikor Kiss Tamás így futballozik az egyik oldalon, a másikon meg Varga Kevin. Ki szeretném emelni, hogy jó ötletnek tartom ezt a kettős rangadót, a hangulatát. Sok néző van ebben a gyönyörű stadionban. Amikor a kispesti tábor a második félidőben összeállt a Haladáséval, az ember tényleg úgy érezte magát, mint egy futballmérkőzésen.”Herczeg András azzal kezdte, hogy gratulált az ellenfélnek.

„Nagyon szervezetten, fegyelmezetten és ügyesen játszott a Haladás. Hamar kaptuk a gólt, de úgy érzem, hogy mi irányítottunk, végigtámadtuk a mérkőzést. Próbáltunk nagy iramot diktálni, ám voltak pontatlanságok a játékunkban. Talán kevesebb helyzetet tudtunk kialakítani, mint az eddigi találkozókon, de volt a végén meccslabdánk, csak sajnos kimaradt a ziccer. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtunk nyerni, mert a játékosok óriási energiákat mozgósítottak. Fantasztikus érzés lett volna ilyen közönség előtt megszerezni a három pontot.”

A szombathelyiek edzője, Pacsi Bálint a sajtótájékoztató előtt közölte: megtiszteltetés, hogy ugyanabba a székbe ülhet, mint előtte Herczeg András.

„Én is szeretnék gratulálni neki, hiszen bebizonyította az előző szezon után, hogy debreceni labdarúgókkal lehet ilyen futballt játszani. Mi is ezen az úton haladunk Szombathelyen. Három kezdőemberünket nélkülöztük, ám ezzel nem foglalkozunk, mert ha kell, még három játékost veszünk elő az akadémiáról. Nekünk a magyar labdarúgás érdekét kell szolgálnunk, hogy minél több hazai futballistát neveljünk. Hogy újra átélhessük azt, amit tavaly nyáron együtt átélhettünk az Európa-bajnokságon. Az én szívem akkor boldog, amikor Kiss Tamás így futballozik az egyik oldalon, a másikon meg Varga Kevin. Ki szeretném emelni, hogy jó ötletnek tartom ezt a kettős rangadót, a hangulatát. Sok néző van ebben a gyönyörű stadionban. Amikor a kispesti tábor a második félidőben összeállt a Haladáséval, az ember tényleg úgy érezte magát, mint egy futballmérkőzésen.”

A sajtótájékoztató vágatlanul

Így szurkoltak közösen a kispestiek és a szombathelyiek

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:44

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik