A labdarúgó NB I-ben 11., utolsó előtti helyen telelő Balmazújváros január 9-én áll ismét munkába.
Ezt Szamosi Tamás, Horváth Ferenc vezetőedző segítője árulta el a klub hivatalos honlapjának.
„Már mindenki, így a külföldi labdarúgóink is hazatértek. Most két hét teljes pihenő vár rájuk, majd a következő két hétben egyéni edzésterv szerint készülnek. Január 9-én lesz az első edzésünk, de előtte való héten, csütörtökön és pénteken már orvosi vizsgálaton vesz részt a csapat” – mondta a 43 éves szakember.
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik





