Honvéd: szombatig lehet még fotózkodni a bajnoki serleggel
Utoljára állítja ki a bajnoki serleget a Budapest Honvéd.
A 2016–2017-es szezonban aranyérmet szerző kispestieknek vissza kell szolgáltatniuk a kupát a Magyar Labdarúgó-szövetségnek, de a DVSC elleni szombati bajnoki előtt még odaállhatnak mellé a drukkerek, és készíthetnek képeket.
A meccs előtt várják a szurkolókat 16.45-ig az 1-es kapunál található műfüves pályánál.
Legfrissebb hírek

Újra belga sportigazgatója lesz az ETO-nak
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 22:39

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik






