Vad II István ivószünetet rendelt el a 2018–2019-es szezon első NB I-es mérkőzésének első félidejében. A Puskás Akadémia–Debrecen találkozón ekkor az M4 Sport operatőre közelebb ment volna a Loki játékosaihoz, azonban Herczeg András vezetőedző és Bücs Zsolt másodedző elküldte őt.
„Ez nem kézilabdameccs” – mondta Herczeg András. „Ne szórakozzunk már; neked beszélek, menj már el, légy szíves, mert szeretnénk megbeszélni. Kulturáltan megkértünk...” – fogalmazott Bücs Zsolt. „Ez nem kézilabdameccs” – mondta Herczeg András. „Ne szórakozzunk már; neked beszélek, menj már el, légy szíves, mert szeretnénk megbeszélni. Kulturáltan megkértünk...” – fogalmazott Bücs Zsolt.
A videó megtekintéséhez kattintson a képre!
LABDARÚGÓ NB I
1. FORDULÓ
Puskás Akadémia–Debreceni VSC 0–1 (Calvente, 77.)
Felcsút, Pancho Aréna, 931 néző. V: Vad II
Legfrissebb hírek

Francia támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 13:09

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

A DVSC izraeli-magyar védőt szerződtetett
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 17:22
Ezek is érdekelhetik




