Videó: a Debrecen a 93. percben, szögletből lőtt óriási gólt
Mint arról beszámoltunk, a labdarúgó NB I tizenegyedik fordulójában a Debrecen 2–1-re legyőzte hazai pályán a Paksot, méghozzá nem akármilyen góllal! A 93. percben ugyanis Bódi Ádám végezte el a debreceniek szögletét, és egyenesen a kapuba tekert!
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik







