Kép: Szalai Ádám is segített a leukémiás debreceni focistán
Mint arról néhány napja beszámoltunk, a Debrecen 14 éves labdarúgója, Vietorisz Áron súlyos beteg – leukémiás. A magyar futballtársadalom összefogott érte, hiszen édesapjának fel kellett mondania munkahelyén, hogy ápolhassa gyermekét. Áronnak steril körülményekre van szüksége – a Hoffenheim magyar válogatott labdarúgója, Szalai Ádám és a Játékidő Alapítvány adománya is segíthet abban, hogy ez megvalósulhasson.
Legfrissebb hírek

Demjén Patrik visszatér az MTK-hoz – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.12. 11:03

A DVSC-től szerződtetett U-válogatott játékost a Vasas
Labdarúgó NB I
2026.06.11. 12:25

A DVSC izraeli-magyar védőt szerződtetett
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 17:22
Ezek is érdekelhetik





