NB I: a Kövesd horvát légiósa Zalaegerszegen folytatja

H. K.H. K.
2020.02.14. 22:24
A labdarúgó NB I-es Zalaegerszeg kölcsönvette a Mezőkövesd védőjét, Matija Katanecet.

A megállapodást a ZTE a hivatalos honlapján megerősítette. A 29 esztendős Katanec a zalaegerszegiek bejelentése szerint 2020 nyaráig, kölcsönbe csatlakozik az együtteshez.a hivatalos honlapján megerősítette. A 29 esztendős Katanec a zalaegerszegiek bejelentése szerint 2020 nyaráig, kölcsönbe csatlakozik az együtteshez.

„Megtisztelő volt a ZTE megkeresése, és bár idén kétszermár játszottam új csapatom ellen, mostantól teljes gőzzel a kék-fehér színekért küzdök” – mondta el Katanec.

Katanec 2018 februárjában igazolt a Mezőkövesdhez, amelynek színeiben azóta 50 NB I-es mérkőzésen lépett pályára. A hátvéd jobbára kezdőként segítette csapatát a jelenlegi idényben.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A ZTE FC-NÉL
Érkezők: Eric McWoods (amerikai, Narva Trans – Észtország, szabadon igazolhatóként), Meshack Ubochioma (nigériai, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők:
Fanosz Katelarisz (ciprusi, Omonia Nicosia – Ciprus), Stjepan Ostrek(horvát, NK Nafta Lendava – Lendva, Szlovénia), Bőle Lukács (Ferencvárosi TC), Matija Katanec (Mezőkövesd)
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:

Távozók: Devecseri Szilárd (Szombathelyi Haladás, szabadon igazolhatóként), Miroszlav Grumics (szerb-magyar, Szeged-Csanád Grosics, szabadon igazolhatóként), Oleh Hologyuk (ukrán), Hudák Martin (Szeged-Csanád Grosics, szabadon igazolhatóként), Kiss Máté (ETO FC Győr, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/
érdeklődnek irántuk:
Szépe János (szlovákiai)

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
19 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
19 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
22 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
23 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik