ZTE: a télen érkezett nigériait már kölcsön is adták

2020.02.16. 11:30
null
Ubochioma Meshack a tavasszal a szlovén másodosztályban bizonyíthat (Fotó: archív
A ZTE FC NB I-es labdarúgócsapata négy játékos kölcsönadását is bejelentette a hivatalos honlapján.

 

„Az átigazolási szezon utolsó napjaiban amellett, hogy Bőle Lukácsés Matija Katanec személyében két minőségi erősítést jelentő futballistát igazoltunk,eldőlt, hogy három játékosunk a több játéklehetőség miatt kölcsönben játszik majd tavasszal” – írja a ztefc.hu.

A télen szerződtetett 18 éves nigériai Ubochioma Meshack a szlovén másodosztályban szereplő Nafta Lendvát erősíti tavasszal, ahogy Gergényi Bence is. Sebestyén Lóránt az NB III Nyugati csoportjában szereplő Hévízben futballozik a következő fél évben, míg az ősszel Lendván szereplő Szökrönyös Dániel nyárig szintén Hévízen játszik majd.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A ZTE FC-NÉL
Érkezők: Eric McWoods (amerikai, Narva Trans – Észtország, szabadon igazolhatóként), Ubochioma Meshack (nigériai, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők:
Fanosz Katelarisz (ciprusi, Omonia Nicosia – Ciprus), Stjepan Ostrek(horvát, NK Nafta Lendava – Lendva, Szlovénia), Bőle Lukács (Ferencvárosi TC), Matije Katanec (Mezőkövesd) Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek:

Távozók: Devecseri Szilárd (Szombathelyi Haladás, szabadon igazolhatóként), Miroszlav Grumics (szerb-magyar, Szeged-Csanád Grosics, szabadon igazolhatóként), Oleh Hologyuk (ukrán), Hudák Martin (Szeged-Csanád Grosics, szabadon igazolhatóként), Kiss Máté (ETO FC Győr, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe távozók: Gergényi Bence (NK Nafta– Lendava, Szlovénia), Ubochioma Meshack (nigériai, NK Nafta Lendava), Sebestyén Lóránt (Hévíz), Szökrönyös Dániel (Hévíz – legutóbb kölcsönben NK Nafta Lendava)
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/
érdeklődnek irántuk:
Szépe János (szlovákiai)

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
15 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
15 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
17 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
19 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik