NB I: a DVTK is legyőzte az egyre jobban szétcsúszó Újpestet

T. I.T. I.
2020.03.07. 18:52
A DVTK hazai pályán 2–1-re legyőzte az Újpestet az NB I 24. fordulójában. A lila-fehér együttes 2020-ban az ötödik vereségét szenvedte el a hetedik bajnokiján, ráadásul a 88. percben piros lapot kapó Balázs Benjámint is elvesztette. A vendégek a hosszabbítás utolsó pillanataiban szépítettek – de ez nem osztott, nem szorzott.
Legfrissebb hírek

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
10 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Újpest: régi és új arcok érkeztek az utánpótlásba – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 15:22

Hosszabbított Banai Dáviddal az Újpest – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.20. 17:03

Lenny Joseph: Bajnokok és kupagyőztesek akarunk lenni!

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:56

Robbie Keane: Egy ilyen győzelem Újpesten nagy önbizalmat adhat

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 19:46

Az öt gólt szerző FTC kiütötte az Újpestet – az utolsó fordulóban dől el a bajnoki cím sorsa az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.03. 18:00
Ezek is érdekelhetik