NB I: a Kisvárdáról távozó Grozav Horvátországban folytathatja

R. B.R. B.
2020.06.09. 08:58
null
Grozav déli szomszédaink felé veheti az irányt (Fotó: Balogh László)
Horvát lapértesülés szerint a Slaven Belupo lehet Gheorghe Grozav következő klubja. A román válogatott labdarúgóval márciusban bontott szerződést az NB I-es Kisvárda, mert ő és Iasmin Latovlevici engedély nélkül hazautazott a koronavírus-járvány miatti karantén alatt.

 

A 29 éves Grozav 2019 januárjában igazolt Kisvárdára. A magyar bajnokságban bő egy év alatt 37 találkozón összesen tizenkét gólt szerzett és nyolc gólpasszt adott.

Grozav (és Latovlevici) márciusban a szponzori autókkal hazatértek Romániába, ami miatt a Kisvárda azonnali hatállyal szerződést bontott velük.

Az index.hr szerint a kaproncai Slaven Belupo szerződtetné a 29-szeres román válogatott futballistát, akinek 21 esztendős kézilabdázó barátnője, Sorina Tirca várhatóan az ugyancsak kaproncai Podravkát erősíti a következő idénytől.

A Slaven Belupo a tízcsapatos horvát első osztályban a hetedik helyen áll kilenc fordulóval a bajnokság vége előtt. Érdekesség, hogy itt játszik Stipe Bacelic-Grgic, aki korábban a Puskás Akadémiában és a Mezőkövesdben is szerepelt.

Legfrissebb hírek

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
4 órája

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
19 órája

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
Tegnap, 16:34

A Csíkszereda bejelentette a Magyarországról érkezett csatárt

Légiósok
2026.06.20. 13:21

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NS-infó: Szabó István ezúttal egy csatárt igazolhat Magyarországról Csíkszeredába

Légiósok
2026.06.19. 08:37

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07
Ezek is érdekelhetik