Női futsal MK: a címvédő DEAC négygólos győzelemmel döntős

Magabiztos győzelemmel döntős a címvédő DEAC (Fotó: futsal.deac.hu)
A nőknél a bajnoki bronzérmes 2F-BAU Tolna-Mözs és a címvédő DEAC együttese jutott be a döntőbe a Futsal Magyar Kupában.
A kecskeméti Messzi István Sportcsarnokban zajló végjáték szombati elődöntőiben előbbi 7–2-re nyert a másodosztályú Miskolci Vénusz ellen, utóbbi 5–1-re győzte le a Budaörsöt. A DEAC és a Budaörs a bajnoki döntőt is egymással vívja, a debreceniek két mérkőzés után 2:0-ra vezetnek a három nyert meccsig tartó párharcban, miután előbb 3–1-re, majd 1–0-ra nyertek.
NŐI FUTSAL
MAGYAR KUPA, ELŐDÖNTŐ
2F-BAU Tolna-Mözs–Miskolci Vénusz 7–2
DEAC–Budaörs-Endo Plus Service 5–1
Legfrissebb hírek

Női futsal NB I: megnyerte a bajnokságot a DEAC
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 18:49

Női futsal NB I: a TFSE elnapolta a bajnokavatást
Labdarúgó NB I
2026.05.30. 18:35
Ezek is érdekelhetik






