Az MTK bejelentette: Molnár Rajmund Lengyelországban folytatja – hivatalos

Molnár Rajmund a 9-es mezszámot kapta új állomáshelyén (Fotó: Pogon Szczecin)
Az MTK Budapest megállapodott a lengyel élvonalban szereplő Pogon Szczecinnel Molnár Rajmund átigazolásáról, így a 23 éves támadó az előző bajnoki idény negyedik helyezettjénél folytatja pályafutását.
Az MTK Budapest szombat délutáni közleménye szerint Molnár Rajmund iránt több klub is érdeklődött, a Pogon Szczecin pedig olyan ajánlatot tett, amely a játékos és a klub számára is elfogadható volt, így a lengyelek végleg megszerezték a játékjogát.
Molnár már átesett az orvosi vizsgálatokon, Lengyelországban tartózkodik, így a szombati, Újpest elleni bajnokin már nem lép pályára az MTK Budapest színeiben.
Molnár az elmúlt két idényben alapemberré vált, 58 tétmérkőzésen 18 gólt szerzett és 10 gólpasszt adott. A jelenlegi idényben öt bajnokin öt találatig jutott, teljesítményének köszönhetően Marco Rossi, a magyar válogatott szövetségi kapitánya is meghívta őt a legutóbbi kerethirdetésnél.
Legfrissebb hírek

BL-selejtezős klubnál folytatja Hegyi Krisztián – hivatalos
Légiósok
2026.06.19. 11:50

NB I: Fenyő Noah végleg az Újpesté
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 18:16

Csóka Dániel a Vasasban folytatja – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 13:44
Ezek is érdekelhetik





