Nyolcat vágva küldte haza az első az utolsót a női NB I-ben

D. S. B.D. S. B.
2025.11.21. 15:41
null
Siklér Kinga (77) triplázott, nyolcgólos sikerrel zárta az évet az MTK a női NB I-ben (Fotó: MTK Budapest - Női Labdarúgás/Fb)
Egy mérkőzést rendeztek a női labdarúgó NB I 12. fordulójában pénteken. Az éllovas MTK hazai pályán Siklér Kinga mesterhármasára és Molnár Adelina duplájára építve könnyedén nyert 8–0-ra a tabella utolsó helyén nyeretlenül álló Szekszárd WFC ellen.

NŐI NB I, 12. FORDULÓ
MTK Budapest–Szekszárd 8–0

November 22., szombat
13.00: PMFC–Újpest
13.00: Viktoria FC–ETO FC
13.00: FTC–Honvéd
13.00: Szeged–Puskás Akadémia
18.00: Budaörs–DVTK

 

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 21:50

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

MTK: korábbi játékos csatlakozik Pinezits Máté stábjához

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 15:34

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55

A spanyol harmadosztályú klub végleg megszerezte az MTK kapusának játékjogát

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 19:28

Női foci: magyar játékos lett az osztrák Bundesliga legjobbja

Légiósok
2026.05.29. 11:08

Felcsúton is kiütötte ellenfelét, megvédte címét az FTC a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.05.28. 20:57

Női NB I: bronzérmes lett az ETO

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21
Ezek is érdekelhetik