Mentőhelikopter szállította kórházba Nagy Tamást, miután a háromszoros válogatott támadó szívpanaszok miatt kért cserét az Érd elleni labdarúgó-bajnoki mérkőzés (3–0) szünetében.
Az NB III Duna-csoportjában szereplő Újbuda 33 esztendős játékosát szerdáig megfigyelés alatt tartják a kerepesi kórházban.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






