A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) döntése értelmében a Ceglédi VSE a 2010–2011-es szezonban is a másodosztályú bajnokságban szerepel.
A 2009–2010-es szezonban a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Kemecse megnyerte az NB III-as bajnokság Tisza csoportját, de jelezte, nem vállalja a másodosztályú szereplést.
Az MLSZ elnökségének határozata szerint – összhangban az előző elnökség által elfogadott elvekkel – a másodosztályú bajnokságok jobbik 14. helyezettje, a Ceglédi VSE tölti be a Kemecse által üresen hagyott helyet a 2010–2011-es szezonban.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40
Ezek is érdekelhetik





