Hat labdarúgót igazolt a Bőcs KSC labdarúgócsapata.
Az NB II Keleti csoportjában szereplő együttesben folytatja pályafutását Bakos Bence, a REAC-tól érkező Jeremiás Gergő, a szlovák Stanislav Morhac, Rubint Richárd, Sipos Tamás s a szintén szlovák Matej Vargic.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






