Hárommillió forintot fizet a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő DVTK az MLSZ kasszájába, miután a szövetség fellebbviteli ülésén helybenhagyta a fegyelmi bizottság elsőfokú határozatát.
A diósgyőriek korábban nem rendezték határidőre a Győri ETO-val szembeni tartozásukat.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






