Közös megegyezéssel szerződést bontott Gál Szabolccsal a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő DVTK.
Roszel Róbert és Zsivoczky Norbert után a nyáron a Nyíregyházától érkező labdarúgó a harmadik távozó a keretből. Próbajátékra érkezett közben Bogáti Péter és Vadász Viktor.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






