Az NB II-es Veszprém FC szerződtette Hevesi-Tóth Tamást . A középpályás legutóbb az élvonalbeli Szolnoki MÁV-ban futballozott.
A labdarúgó már a negyedik érkező Vágó Attila vezetőedző (aki korábban Szolnokokon dolgozott) együtteséhez, eddig Hegedűs Gyula, Molnár Zoltán és Zsömlye György igazolt az NB II Nyugati csoportjában szereplő klubhoz.
Legfrissebb hírek

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás
Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás
Hátsó füves
2026.06.08. 11:40
Ezek is érdekelhetik





