A szerb Predrag Bosnjak és az észt Martin Hurt közös megegyezéssel szerződést bontott az NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza Spartacus labdarúgócsapatával – olvasható a szabolcsi klub hivatalos honlapján.
Mindkét játékos tavaly januárban érkezett a piros-kékekhez, azaz egy év után távoznak, és egyaránt szülőhazájukban folytatják a pályafutásukat.
Hír még a nyírségiek háza tájáról, hogy megszületett a megállapodás a DVSC-vel Erdélyi Miklós ügyében. Ennek értelmében a játékos kapusedzőként a Lokinál folytatja a pályafutását, és a nyári átigazolási időszakban érkezik helyette – véglegesen – új játékos a Spartacushoz.
Hír még a nyírségiek háza tájáról, hogy megszületett a megállapodás a DVSC-vel Erdélyi Miklós ügyében. Ennek értelmében a játékos kapusedzőként a Lokinál folytatja a pályafutását, és a nyári átigazolási időszakban érkezik helyette – véglegesen – új játékos a Spartacushoz.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08
Ezek is érdekelhetik





