Kónya Dániel személyében belső védőt szerződtetett a labdarúgó NB II Keleti csoportjának 11. helyén álló Makói FC.
Kónya az NB III-as Nagyatádot hagyta el a Maros-partiak kedvéért, Retek Flórián után ő a második és egyben utolsó téli igazolása az együttesnek.
A csapatból egyedül Kulacsik Tamás távozott, ő a harmadosztályú KITE-Szegedet választotta.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






