NB II: újabb volt szolnoki játékost vitt Veszprémbe Vágó Attila

2011.02.01. 09:25
A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a bennmaradásért harcoló Veszprém FC szerződtette Alex José de Paulát.

A legutóbb a Szolnoki MÁV-ban futballozó huszonkilenc esztendős csatár fél esztendőre szóló megállapodást kötött a korábbi szolnoki tréner, Vágó Attila irányította veszprémiekkel.

Hír még Veszprémből, hogy a fiatal csatár, Karakai András a következő félévben Ausztriában folytatja. A klub megegyezett a támadóval, hogy olyan csapatba igazol, amelyben folyamatos játéklehetőséget kap és emellett továbbra is lehetősége van Veszprémben edzenie, így a keret tagja marad. Vágó Attila szerint Karakai jó képességű támadó, de most a sérülése miatt nem tudja beépíteni a csapatba a tavaszi szezonban.

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Simán nyert a Füchse, a Veszprém a harmadik helyért játszhat a férfi kézilabda ifi BL-ben

Kézilabda
2026.06.13. 13:00

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás

Hátsó füves
2026.06.08. 11:40

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

A Veszprém a Szeged fölé nőtt, de mi vár rá a következő idényben?

Kézilabda
2026.06.04. 08:40

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

Már Szegeden bajnok lehet a Veszprém a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.06.02. 09:47
Ezek is érdekelhetik