A labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő Pécsi MFC-től márciusban menesztett Kiss László „feljelentette” a klubot a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságánál.
A pécsiek korábban abban állapodtak meg a szakemberrel, hogy havi részletekben fizetik ki a szerződésbontás miatti járandóságát, és a csapatnak minden hónap 25-ig kell utalnia.
A március részlet folyósítása után azonban az április járandóságnak csak egy része érkezett meg Kiss Lászlóhoz, akinek elfogyott a türelme, ezért az MLSZ-hez fordult.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






