NB II: a Pécstől távozó Bajzát Péter visszatér Nyíregyházára

2013.01.30. 09:45
null
Bajzát Péter visszatér Nyíregyházára (Fotó: NS-archív)
A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza hivatalos honlapján jelentette be, hogy Bajzát Péter visszatér a Szparihoz. A hírt azóta a PMFC weboldala is megerősítette.

A klub honlapjának tájékoztatása szerint a Nyíregyháza megállapodott a PMFC-vel a támadó átigazolásáról, és a 2008–2009-es szezonban a Győri ETO játékosaként az NB I-ben gólkirály futballistával is megegyezett.

Bajzát – aki korábban már játszott a Szparinál, és a 2010–2011-es idényben az NB II gólkirálya volt – február 1-jén csatlakozik a kerethez, szombaton Eperjesen pedig pályára lép.

„Beszéltünk Péterrel, ő is szeretett volna visszatérni Nyíregyházára, ahol nagyon jól érezte magát. Minket választott, pedig több együttes is kereste. Mivel érvényes szerződése volt a Péccsel, így velük is egyeztetni kellett, akik nagyon korrektek voltak. Mindenben megállapodtunk, és fél plusz egy éves szerződést kötöttünk a labdarúgóval” – mondta Sipos Zoltán, a Nyíregyháza ügyvezetője a klub honlapjának.

Bajzátnak 2014 nyaráig érvényes szerződése volt a PMFC-nél, de a támadó hétfőn azt nyilatkozta a Nemzeti Sportnak, úgy tudja, nem ragaszkodik hozzá az élvonalbeli klub. Kedden a pécsi vezetők is megerősítették, elengedik a csatárt.

Transzferhajrá élőben az NSO: minden átigazolási hír egy helyen.

Legfrissebb hírek

Új igazolást jelentett be a Loki – Sergi Samper BL-meccsen is játszott a Barcelonában

Labdarúgó NB I
5 órája

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
15 órája

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
22 órája

Kölcsönadta fiatal támadóját a Vasas az NB II-es Mezőkövesdnek

Labdarúgó NB II
23 órája

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 22:23

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 14:24
Ezek is érdekelhetik