NB II: három játékos is távozott a Nyíregyházától
Három játékosával szerződést bontott a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Nyíregyháza Spartacus. A klub hivatalos Facebook-oldalának tanúsága szerint Ur László, Varga Krisztián és Nenad Djurovics is távozik a Szparitól.
Varga Krisztián a téli szünetben érkezett Nyíregyházára, csakúgy, ahogyan Djurovics is. Mindhárom távozó labdarúgó a kevés játéklehetőség miatt döntött a váltás mellett.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







