NB III: Egerben ismét problémák vannak - állítja a klubmenedzser

2013.10.12. 15:07
Az NB III Keleti csoportjában szereplő Egri FC-nél „áthidalhatatlan nézeteltérés" alakult ki Tóth Dénes klubmenedzser és Kósa Sándor tulajdonos között.

„A fennálló problémák megoldására tett többszöri próbálkozás ellenére sem sikerült kapcsolatot teremtenem a klub tulajdonosával – közölte a Heol.hu-val Tóth Dénes, az NB III-as egri egylet menedzsere. – Mostanra fogyott el végképp a türelmem, ezért az önkormányzat sportért felelős vezetőjéhez, Rázsi Botond alpolgármesterhez és a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságához fordultam. Mindkét illetékest értesítettem az egylet gondjairól, amelyeket Kósa Sándornak nem sikerült orvosolni."Heol.hu-val Tóth Dénes, az NB III-as egri egylet menedzsere. – Mostanra fogyott el végképp a türelmem, ezért az önkormányzat sportért felelős vezetőjéhez, Rázsi Botond alpolgármesterhez és a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottságához fordultam. Mindkét illetékest értesítettem az egylet gondjairól, amelyeket Kósa Sándornak nem sikerült orvosolni."

Az Egri FC-hez 2012. júliusában érkezett menedzser nem fejtette ki, milyen problémákra gondol, de jelezte nem lesz ott a csapat mai, Ferencváros II elleni mérkőzésén.

A heves megyei hírportál kereste az ügyben Kósa Sándort, az Egri Futball Club Kft. százszázalékos tulajdonosát is, aki elmondta, a menedzseri teendőkkel kapcsolatban olyan nézetbeli különbségek alakultak ki, amelyek áthidalhatatlannak bizonyultak. Az Egri FC ma 15 órától játszik az FTC II ellen.

Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
2026.06.25. 23:56

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 16:34

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 13:45

Horváth Ferenc szerződését meghosszabbította az NB III-as Tatabánya

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:46

NB III: Vitelki Zoltán vette át Kondás Elemér helyét Tiszaújvárosban

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:58

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

NB III: pénzbüntetést kapott a Haladás az utolsó bajnoki után

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:05

Filkor Attila távozik, új sportigazgatót nevezett ki az NB II-ből kiesett Budafok

Labdarúgó NB II
2026.06.08. 18:17
Ezek is érdekelhetik