NB II: ismét visszatér az SzTK-hoz a válogatott középpályás
A labdarúgó NB II-ben szereplő Szigetszentmiklós szerződteti Majoros Árpádot.
Az egyszeres válogatott középpályás legutóbb az NB III-as BKV Előrében futballozott, és immár harmadszor játszhat Szigetszentmiklóson.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik








