NB III: távozik a volt Honvéd-csatár a REAC-ból
A Nemzeti Sport értesülései szerint távozik a labdarúgó NB III-as REAC-tól Bojtor László.
A korábban a Budapest Honvédban is megforduló csatár másfél évet töltött el a REAC-nál, jelenleg szabadon igazolható.
A korábban a Budapest Honvédban is megforduló csatár másfél évet töltött el a REAC-nál, jelenleg szabadon igazolható.
Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett
Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51
Ezek is érdekelhetik







